Gotowe
systemy LED

EKRANY
Standardowe rozwiązanie oparte jest nawy korzystaniu 15 m2 panoramicznej powierzchni wizyjnej w formacie 16:9
Istnieje możliwość dowolnego dobrania rozdzielczości- zależnie od indywidualnych potrzeb. Proponowane P20 sprawdza się doskonale przy większości aktywności reklamowych( obraz jest widoczny bez utraty jakości z odległości 15m)

KONSTRUKCJE
Konstrukcja ma charakter segmentowy, oprócz samego ekranu składa się z 5 części: betonowej podstawy w postaci trzech fabrykatów, stalowego słupa o wysokości zgodnej z zapotrzebowaniem Klienta oraz kratownicy z podestem serwisowym. Całość , niezwykle łatwą w transporcie można przewieźć na standardowej naczepie TIR’a – waga niecałe 14t.
Dużą zaletą konstrukcji jest możliwość transportu złożonego już ekranu (czyli kabinetów zamontowanych na kratownicy) na specjalnej ramie montażowej będącej integralnym elementem zestawu.
Zastosowane rozwiązania dają możliwość zaoszczędzenia czasu niezbędnego do montażu systemu . Konstrukcja jest montowana w ciągu jednej godziny przez trzyosobową ekipę przy pomocy żurawia samochodowego.

OBUDOWY
Do każdego systemu oferujemy estetyczne i ustandaryzowane obudowy słupa oraz kratownicy wykonane z tworzywa sztucznego typu Dibond. W dolnej listwie znajduje się logotyp z podświetleniem LED’owym sterowany za pomocą pilota. Istnieje także możliwość wyposażenia systemu w głośniki co jest często stosowane przy ekranach wykorzystywanych w imprezach typu event.
FABRYKATY
Trzy elementy betonowej podstawy. Największy dolny element czyli tzw. „stopa” o wadze 5,5t jest jednocześnie miejscem gdzie kotwiczony jest słup. W przypadku gdy montujemy system na nierównym podłożu to właśnie przy podstawie mamy możliwość wypoziomowanie konstrukcji. Pozostałe dwa elementy to betonowe „donice” o wadzie 2,5t każda. Wyprofilowane wgłębienie w całej części szczytowej, zaopatrzone w system odprowadzania wody jeśli nie obudowane, stwarza możliwość zasadzenia roślin, Każdy z betonowych elementów jest zaopatrzony w demontowane uchwyty montażowe i zestaw zaślepek.

ELECTRO BOX
Jedną z zalet systemów jest ich ergonomia. W tylnej części ekranu montujemy hermetyczną, odporną na warunki atmosferyczne skrzynkę. dzięki której w jednym miejscu gromadzimy wszystkie elementy konieczne do poprawnego funkcjonowania ekranu. W Electro Box’ie rozmieszczone są bezpieczniki, gniazda prądowe, liczniki energii elektrycznej, komputer zarządzający nośnikiem oraz wszystkie dodatki takie jak router WiFi, bluetooth lub wzmacniacz do systemu audio. Skrzynka zamontowana jest na zawiasach dzięki czemu jest łatwa w demontażu i transporcie.

KORZYŚCI
Oferowane przez Dot Display systemy to sprawdzony produkt, który zapewnił sukces firmom o wiodącej pozycji na rynku Digital OOH. Estetyczny wygląd o nowoczesnym designie, łatwość  montażu i transportu, możliwość zastosowania opcjonalnych dodatków multimedialnych daje nieograniczone możliwości zastosowań poczawszy od standardowych instalacji reklamowych po różnorakie ekspozycje o charakterze ambientowo/eventowym.